tel-icon

אורבוט כדור הארץ

מחיר: 288
+
-

גלובוס דינוזאורים

מחיר: 288
+
-

גלובוס מאדים

מחיר: 288
+
-

פלוגו משחקי חשיבה

מחיר: 288
+
-

אנחנו נדאג להתאים לכם בדיוק מה שאתם צריכים

מעונינים במוצר זה? השאירו פרטים

  מרחב למידה – מרכז דמיון יזמות טכנולוגי – מתנ"ס קצרין

  post-img

  מרכז הדמיון והיזמות הטכנולוגי במתנ"ס קצרין, הוא מרחב למידה ייחודי וחדשני באמת המשלב בצורה חלקה טכנולוגיה, חופש ותנועה טבעית, ממש כמו באווירה השלווה של חוף הים. תלמידים שמגיעים למרחב זה, הם בגילים שונים ומבתי ספר שונים ביישוב, ולכן היה חשוב להקים מרחב שייתן מענה רחב וייצור עניין וסקרנות לכלל הילדים. 

  כשנכנסים למרכז זה, מבחינים בדומיננטיות של הצבע הכחול וגווניו השונים, המעוררים תחושת רוגע ושלווה. עלים ירוקים בוקעים מנישות עגולות בקיר, ומוסיפים נופך של רעננות וחיוניות לסביבה.

  המרכז מעוצב בקפידה עם שולחנות וספסלים מעוגלים הניתנים להתאמה לצרכים הספציפיים של התלמידים והתכנים הנלמדים. כל אזור ישיבה נוצר בקפידה כדי לטפח שיתוף פעולה ועבודת צוות, ולספק לתלמידים חללים ייעודיים שבהם הם יכולים לחקור, ללמוד ולהפיק הנאה מהחוויות החינוכיות שלהם. הקימורים העדינים והמשטחים החלקים של הספסלים מהדהדים את הצורות האורגניות המצויות בטבע ובים, ועוטפים את התלמידים בתחושת נוחות והרמוניה המאפשרת את המיקוד והמעורבות שלהם.

  בתוך פינות למידה אלו, טכנולוגיות מתקדמות משולבות בצורה חלקה כדי לתת מענה לתחומי הידע המגוונים, הגילאים ותחומי העניין של הלומדים. כלי מציאות רבודה ומציאות מדומה חורגים מהגבולות הפיזיים של הכיתה, ומאפשרים לתלמידים לצאת לחוויות חינוכיות סוחפות המעבירות אותם לארצות רחוקות או לפענח את מסתורי העולם הטבעי. כך למשל, השילוב של מציאות רבודה, באמצעות שטיח פעילות רצפתי ואינטראקטיבי וכן באמצעות ספרים שמתעוררים לחיים, שובה את דמיונם של התלמידים ומטפח הערכה עמוקה לתחומי מחשבה שונים.

  משחקי לימוד אנגלית ומתמטיקה שעוצבו במיוחד מספקים גישה אינטואיטיבית ופתוחה לחינוך, המשרתת במיוחד מוחות צעירים. באמצעות חקירה משחקית, התלמידים מעודדים לפתור בעיות, לחשוב בביקורתיות ולפתח הבנה מעמיקה של תחומי דעת אלה. המשחקים החינוכיים הללו משלבים בצורה חלקה בידור ולמידה, מושכים את תשומת הלב של התלמידים תוך הבטחה שהתהליך יישאר מהנה ומעשיר. בפינה אחת של החלל זמין מסך גדול לצפייה במשקפי מציאות מדומה, המזמין את התלמידים לחקור מחוזות תלת ממדיים. משקפיים אלו משמשים שערים לממד חדש של למידה, שבו מושגים מתעוררים לחיים עם עומק וריאליזם. תלמידים יכולים לתמרן אובייקטים וירטואליים, לבחון פרטים מורכבים ולהשיג הבנה מעמיקה יותר של מושגים מופשטים שהיו מוגבלים בעבר לדפי ספרי לימוד דו-ממדיים.

  המטרה הסופית של המרכז לדמיון יזמות טכנולוגי בקצרין היא לעורר חוויה חינוכית טרנספורמטיבית המשקפת את הטבע והים, בדגש על הזרימה החופשית של העולם הסובב אותנו. על ידי יצירת סביבה שבה טכנולוגיה והזרימה הטבעית מתקיימים יחד בהרמוניה, הדמיון מתעורר, הלמידה מרתקת ומהנה, מרחב למידה חדשני זה מעצים את התלמידים לצאת למסע של גילוי עצמי וצמיחה אינטלקטואלית. הלומדים מאמצים את הסקרנות המולדת שלהם, חוקרים גבולות חדשים ומפתחים את הכישורים והידע הדרושים כדי לשגשג בעולם שמתפתח ללא הרף.

  מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא:

  מרחב למידה חדשני בחטיבת ביניים רבין, קרית ים

  מרחב הלמידה החדשני בבית ספר רבין בקריית ים, הוא חלל...

  למידע נוסף
  מרחב הלמידה של תיכון נעמ"ת בנצרת

  מרחב הלמידה של בי"ס נעמת בנצרת הינו סביבה חדשנית ומעוררת...

  למידע נוסף
  מרחב הלמידה החדשני בבית ספר יסודי ב' - ע"ש סאמי עבד אלסאלם, בנחף

  כשנכנסים למבואה הראשית של בית הספר היסודי ב' בנחף, מתקבל...

  למידע נוסף
  מרחב הלמידה החדשני של חטיבת הביניים אורט רבין למדעים ואומנויות נהריה

  מרחב הלמידה החדשני של חטיבת הביניים אורט רבין למדעים ואומנויות...

  למידע נוסף